sknif.ue.poznan.pl

Bądź z nami na bieżąco.

triangle

Witamy na stronie SKNIF

W ramach swojej działalność nasz SKN przez pięć lat organizował konferencje naukowe poświęcone tematyce wykorzystania metod ilościowych w ekonomii. Z roku na rok odwiedzali nas uczestnicy z całej Polski, a poziom wygłaszanych referatów był zawsze na najwyższym poziomie. Każdą konferencję uświetniały wykłady zaproszonych gości oraz sponsorów i partnerów, dzięki czemu studenci mieli możliwość spotkania nie tylko z kolegami z innych miast, ale również z praktykami biznesu. Wykłady prowadzone były w formie wykładów otwartych, dzięki czemu frekwencja była zawsze wysoka. W celu obejrzenia zdjęć z wydarzeń zapraszamy do galerii, natomiast krótkie podsumowania ostatnich konferencji znajdziecie poniżej:

 

MIE 2014

 

 

MIE 2013

 

 

MINIE 2012

 

 

MIE 2011

 

 

Jednocześnie informujemy, że po tych wspaniałych pięciu latach wymiany wiedzy i doświadczeń podczas konferencji zmieniamy trochę kierunek organizowanych przez nas wydarzeń. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przede wszystkim studentów skupiamy się na spotkaniach z praktykami biznesu i wymianie zawodowych doświadczeń. Jedynym z ważniejszych projektów koncentrujących się na praktyce zawodowej będzie Financial Engineering Day, o którym już wkrótce więcej powiemy.


Financial Engineering Day 2016

    26 lutego 2016r. o godz. 9:30 w sali 111A Gmachu Głównego Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu odbędzie się organizowany po raz drugi Financial Engineering Day.

    Więcej informacji tutaj

Laboratorium Tradingowe OSTC

    • 20 października o godzinie 13:15 w sali 1.18 budynku CEUE odbyło się otwarcie nowego laboratorium tradingowego OSTC. Studenci zyskali możliwość do wypróbowania swoich sił w symulacyjnym inwestowaniu na danych rzeczywistych, które dostarczają takie giełdy jak: CME, Liffe InterContinental Exchange. Takie same laboratoria działają również w Krakowie, Łodzi oraz Warszawie i są chętnie odwiedzane przez studentów.